Pátek 14. byl dnem plný překvapení…měla jsem tu čest zúčastnit se svými přáteli předávání cen Ď – cena Ď je česká cena určená mecenášům, filantropům a dobrodincům, více si můžete přečíst na http://www.cena-d.cz/.

Za Rehafit byla nominována Magda Kubátová, která nám své advokátské služby poskytuje již roky zdarma a zastupuje nás v kauzách zejména se státní správou, a že jich není málo : /. Její pomoc je pro nás naprosto nepostradatelná, je to náš další patron, bez kterého si naší existenci nedokážeme představit.

Druhým nominovaným byl Pavel Mašek, který si REHAFIT „vzal pod ochranná křídla“  v roce 2010 a od té doby nám je stále na blízku a ochotný pomoc při řešení všech našich problémů, a opět jich není málo, je naším hlavním patronem a mecenášem, za což mu patří obrovské poděkování, cenu Ď právem získal již v roce 2018.

A zpátky na začátek…proč den plný překvapení….Pavlovi se podařilo celou akci dokonale utajit a do nominací propašovat i mne…no, co dodat…myslím, že víc zaskočit mne již nemohl….ceny si opravdu moc vážím a moc děkuji!!!!

Takže tadááá: „Cenu Ď v kraji Praha 2022“ na základě nominace Nadačního fondu porozumění a pana Pavla Maška získala paní Pavlína Zvelebilová a REHAFIT za neutuchající maximálně profesionálního a empatickým duchem pojatého provozování potřebného rehabilitačního zařízení.