Vážení přátelé,

chtěla bych vám ještě jednou velice poděkovat za Vaši obrovskou pomoc a podporu v loňském roce, které si velice vážíme, bez Vás bychom to opravdu nezvládli!!!

Naše kauza s VZP byla dotažena ke zdárnému konci v květnu 2020, pozdě ale přece :), pokud se chcete podívat, shrnutí  najdete v nové reportáži TV SEZNAM ze 4.7., Kauzy Josefa Klímy, čas: 12:17.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahady-josefa-klimy-jak-to-dopadlo-nebezpecna-strelnice-rehabilitacni-centrum-a-tyrana-tygrice-111397#utm_content=ribbonnews&utm_term=z%C3%A1hady%20josefa%20kl%C3%ADmy&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Dále bychom vás rádi informovali, že za podpory MČ Prahy 14, se budeme na podzim letošního roku stěhovat do nových, větších prostor a navyšovat tak kapacity péče o lidi s těžkým tělesným hendikepem. Díky nové vyhlášce, věřím, že se do sporu s VZP již nedostaneme a budeme se konečně moc plně soustředit na práci, která nás baví a naplňuje!!!

O všem vás budeme informovat na našich webových i FB stránkách.

Doufám a věřím, že jste ustáli období pandemie ve zdraví a že se vám daří zvládat i nelehkou ekonomickou situaci. Kdybychom mohli být, pro změnu, nějak nápomocni my, neváhejte se na mne obrátit. Můžeme pomoci s péčí o zdraví vaše i vašich blízkých, reklamou apod.

Přeji za celý Rehafit krásné léto,

Pavlína Zvelebilová